Ostatnie Pożegnanie

W dniu dzisiejszym (19 II), po blisko dwuletniej walce z chorobą nowotworową zmarł nasz przyjaciel, Wójt Gminy Osieck Władysław Marek Lasocki.

Wśród wielu wymienianych zasług dla Gminy Osieck, której był gospodarzem nieprzerwanie od 1990 roku, nie należy zapominać o jego wielkim sercu dla drugiego człowieka.

Był długoletnim przyjacielem naszych hospicjów i chętnie włączał się w działania Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej. Było nam niezmiernie smutno, kiedy po długiej walce, trafił do Hospicjum Domowego „Empatia”. Fachową opieką i wsparciem mogliśmy choć w części podziękować mu za wielkie serce dla innych.

Łączymy się w bólu z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, a w szczególności z żoną Elżbietą, dziećmi i wnuczkami.

Zarząd i Członkowie Otwockiego Towarzystwa

Opieki Palitywnej