Zbiórki na uroczystościach

Zbiórka na ślubie

Ślub! Wielkie wydarzenie dla Młodej Pary i jej rodziny. Doskonała okazja do obdarowywania prezentami, jak się okazuje nie tylko nowożeńców!

Coraz częściej, to młodzi małżonkowie właśnie, pamiętają także o innych. Korzystając z okazji bycia w centrum zainteresowania, apelują, by środki przeznaczone na kwiaty, przekazywać na rzecz potrzebujących.

Bądź jednym z nich! Podziel się swoim szczęściem w najbardziej radosnym dla Ciebie dniu! Nieś radość
i nadzieję!

Młode Pary, które w dniu ślubu chcą zrobić coś wyjątkowego dla drugiego człowieka, zapraszamy do siedziby OTOP.

Na swój ślub zaprosili nas m.in. Anna i Paul Kopper. Uroczystość odbyła się 13 sierpnia w Radości. Zebraliśmy 650 zł na potrzeby naszych hospicjów.

Serdecznie dziękujemy!

Zbiórka na pogrzebie

Kwesty na pogrzebach nie są popularną formą pomocy. Najczęściej korzystają z nich rodziny pacjentów hospicjów, które w ten sposób, chcą się odwdzięczyć za otrzymaną pomoc i wspomóc innych chorych. Na ich cel przekazuje się środki, przeznaczone przede wszystkim na wieńce i drogie kompozycje kwiatowe.

Wszystkich, którzy zgadzają się z powyższą ideą, chcą i mogliby pomóc naszym pacjentom, zachęcamy do kontaktu. Można też skorzystać z pomocy wolontariuszy, którzy wyręczą pogrążonych w żałobie uczestników pogrzebu, w zbieraniu datków. Dziękujemy!

partnerzy

Kontakt

Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej

Adres
ul. Żeromskiego 6, 05-400 Otwock
Email
E-mail: hospicjumotwock@wp.pl
Telefon
Tel: (22) 719-42-80

O nas

Misją Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej jest wspieranie hospicjum, w dążeniu do jak najbardziej profesjonalnej, zgodnej z ideą hospicyjną, opieki nad chorym i jego rodziną.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design